Pardubické
Zelenenoviny.cz

Rodinná kozí farma Jukon nabízí čerstvé potraviny v bio kvalitě

20.3.2022 | Farma Jukon

V obci Kunčice nedaleko Letohradu, asi 16,5 km od Ústí nad Orlicí se nachází Rodinná kozí farma Jukon. Prodává bio potraviny - čerstvé kozí produkty a králičí i kůzlečí maso.


 

Rodinná farma JUKON se zabývá chovem malých i větších zvířat a prodejem produktů z přírodních surovin. Jejím základním posláním je poskytnout zvířatům tu nejlepší péči a zajistit jim nejlepší podmínky. Za tuto starostlivost se nám pak zvířata odvděčí výborným mlékem a kvalitním chutným masem. Na farmě se klade důraz na rodinné hodnoty a respektování přírody.

Na farmě také rádi uvítají dětské i dospělé návštěvníky. A to nejen proto, aby se děti od útlého věku mohly seznamovat se zvířaty a vážily si přírodních zdrojů.


Pan Jiří Mařík z farmy Jukon nabízí na svých webových stránkách čerstvé kozí mléko, čerstvý kozí sýr a jogurt, kůzlečí a králičí maso. Zákazník si zde může produkty vybrat a na farmě pak vše rádi připraví na objednávku.


Protože farma a krásné okolí Orlických hor lákají k pobytu a několikadenním výletům, rozhodli se majitelé farmy vybudovat apartmány k ubytování pro páry, přátele, rodiny s dětmi nebo menší výletní skupiny. Právě probíhá stavba apartmánů. Ubytovaní pak budou moci  blíže poznat farmu, prohlédnout si pastviny a výběhy pro zvířata. Přesvědčí se tak sami o starostlivé péči o zvířata. V plánu pro ubytované hosty jsou také bohaté doprovodné aktivity na farmě a v jejím blízkém okolí. 

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Farma Jukon - webové stránky

Ilustrační foto: Pixabay

 

 

Více informací najdete v rubrikách:Reklama

Co se dělá pro životní prostředí: