Pardubické
Zelenenoviny.cz

Na Velké Deštné stojí nová rozhledna

08.11.2019

Na nejvyšším vrcholku Orlických hor vyrostla nová rozhledna a oblíbené výletní místo Zemská brána má nově značenou pěší turistickou trasu Hřebenovku.

 

  více …


Vytřiďte po zimě šatník a pomozte tím potřebným

28.02.2019

Přineste své nepotřebné oblečení ve dnech 25. - 27. března na městský úřad města Horní Jelení. Diakonie Broumov pořádá tradiční sbírku šatstva! Jako tradičně se budou věci vybírat v zasedací místnosti městského úřadu, otevřeno bude vždy od 8 do 11.30 a od 12.30 do 17 hodin.

 

 více …


Vysoké Mýto revitalizuje park Otmara Vaňorného

26.02.2019

Park Otmara Vaňorného ve Vysokém Mýtě právě prochází rozsáhlými úpravami. Dojde k vybudování nového prostoru pro odpočinek, výsadbě další zeleně a přibude také prostor pro recyklaci dešťové vody. Práce by měly být hotové do konce srpna.více …


Mezi Přeloučí a Lhotou vznikla nová cyklostezka

07.02.2019

Města Přelouč a Lhota jsou nyní spojena novou cyklostezkou, na které nechybí ani prostor pro chodce. Cyklostezka dlouhá 1,2 kilometru výrazně usnadnila plynulost jízdy na silnici.

 

 

 

 

 

 

  více …


Moravská Třebová znovu zlepšila systém třídění odpadů

04.02.2019

Město Moravská Třebová zareagovalo na připomínky občanů a zefektivnilo systém třídění odpadů. Nově je možné třídit také plechovky, použitý olej a bioodpad.

 

 

 

 

 

 

více …


Pardubice dotují nádoby na biologický odpad

23.01.2019

Obyvatelé Pardubic mohou využívat možnosti přistavení sběrných kontejnerů na biologický odpad. Některá zařízení mohou služby využívat zdarma, jiní zaplatí roční poplatek ve výši 300 korun.

 

 

 

 

 

 

více …


Co se dělá pro životní prostředí: